Online Před 2 měsíci

Informace o vstupenkách na MS 2024 v kostce

Pražská O2 Arena a Ostravar Aréna hostí zápasy MS v hokeji 2024. Vstupenky na samostatné zápasy byly spuštěny 16. ledna 2024 a většina z nich je vyprodána. VIP vstupenky jsou k dispozici od 5. prosince, zahrnují catering a samostatný vstup, s cenami začínajícími na 4390 Kč.

Blog
Před 4 dny
REGIONZLIN.CZ

Nejslabší rok Českých patentů od roku 1995

Počet patentových přihlášek podaných českými subjekty k Úřadu průmyslového vlastnictví ČR poklesl na 465 v roce 2023, což je nejnižší číslo od roku 1995. V roce 2023 bylo uděleno či validováno 454 patentů tuzemským a 4 979 zahraničním subjektům.

Blog
Před 5 dny
REGIONZLIN.CZ

Vizovice znovu zavádí městskou policii

Vizovice na Zlínsku se rozhodlo obnovit svou Městskou policii po 17 letech. První strážník by měl nastoupit do podzimu a druhý v roce 2024. Obnova byla schválena kvůli nárůstu drobných přestupků a omezené kapacitě státní policie.

Blog
Před 5 dny
REGIONZLIN.CZ

Vliv menstruačního cyklu na sportovní výkonnost žen?

Studie ukazují minimální vliv menstruačního cyklu na sportovní výkonnost žen. Považovat menstruační cyklus za zásadní faktor výkonnosti je mylné. Důležité je otevřeně diskutovat o zdravotních otázkách a upravit trénink podle individuálních potřeb.

Blog
Před 5 dny
REGIONZLIN.CZ

Czech Tour se zúčastní i nejlepší tým světa INEOS Grenadiers

Sen splněn: nejlepší tým světa se zúčastní Czech Tour. Tento prestižní závod v České republice přitahuje fanoušky cyklistiky a díky účasti týmu INEOS Grenadiers bude zájem ještě větší. Závod tak vstupuje do sportovní historie.

Blog
Před 6 dny
REGIONZLIN.CZ

Doprava na Slovensko dočasně zpomalí

Opravy mezinárodní silnice spojující Česko se Slovenskem dočasně zpomalí cestu na Slovensko, především kvůli opravám křižovatek u Zašové a v Rožnově. Cílem je zvýšit bezpečnost a zlepšit provoz, opravy zahrnují modernizaci signalizace a nové odbočovací pruhy.

Blog
Před týdnem
REGIONZLIN.CZ

Lakers James naznačil konec v NBA

Hvězda Lakers James naznačil konec v NBA, což vyvolalo diskusi. Jeho odchod by měl obrovský dopad, ale není žádný důkaz pro ani proti. Basketbalový svět čeká na další vývoj.

Blog
Před 2 týdny
REGIONZLIN.CZ

Fotbalisté Dukly zvítězili v Jihlavě a pojistili si tak první místo

Fotbalisté Dukly zvítězili v Jihlavě a pojistili si tak první místo v druhé lize. Důležitý zápas rozhodly klíčové momenty ve prospěch Pražského týmu. Jihlavsští nadále bojují o záchranu.

Blog
Před 2 týdny
REGIONZLIN.CZ

Erasmus přináší inspiraci Zlínskému kraji

Představitelé Zlínského kraje získali nové zkušenosti a inspiraci v zahraničí díky evropskému programu Erasmus+. Šest zaměstnanců absolvovalo vzdělávací mobilitu zaměřenou na vzdělávání dospělých v Bratislavě.

Blog
Před 2 týdny
REGIONZLIN.CZ

Motozávodní akce roku v Uherském Hradišti

20. ročník motozávodů Slovácký okruh 2024 proběhne ve Starém Městě u Uherského Hradiště 4. a 5. května. Kromě závodů nabídne bohatý doprovodný program pro velké i malé návštěvníky, včetně jídla, nápojů a motocyklové výstavy.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZLIN.CZ

Moderní hybridní autobusy v Kroměříži

Město Kroměříž pořídilo dvě nové hybridní autobusy za cca 12 milionů Kč do městské hromadné dopravy. Nové autobusy jsou ekologičtější a pohodlnější a mají nahradit starší naftové vozy.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZLIN.CZ

Lázeňské Luhačovice instalují dopravní kamery

Lázeňské Luhačovice řeší problém s neukázněnými řidiči instalací dopravních bezpečnostních kamer. Zařízení monitorují dodržování pravidel v nejproblematičtějších ulicích a pomáhají zabránit přestupkům a dopravním kolapsům.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZLIN.CZ

Sedmá magnetické rezonance v kraji

Magnetická rezonance se stává běžným vyšetřením pro širokou škálu chorob. Na nově vzniklém pracovišti rezonance na zlínské EUC klinice se specializují na vyšetření mozku, páteře a kloubů, srdce či prsů.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZLIN.CZ

Bezplatné obědy podporují žáky a snižují sociální vyloučení

Školní obědy mají významný dopad na začlenění dětí do kolektivu a pomáhají předcházet sociálnímu vyloučení, zároveň pozitivně ovlivňují školní docházku. Projekt bezplatných obědů se zaměřuje na zahrnutí dětí z pěstounských rodin a ukrajinských uprchlíků.

Blog
Před 3 týdny
REGIONZLIN.CZ

Záchytné parkoviště na příjezdu z Fryštátu

Zlín plánuje zřídit další záchytné parkoviště na příjezdu z Fryštátu s cílem usnadnit dopravu a zvýšit komfort obyvatel. Parkoviště bude mít návaznost na dálnici D49 a jeho realizace se předpokládá mezi lety 2027-2028.

Blog
Před 4 týdny
REGIONZLIN.CZ