ZPRÁVY AKTUALITY Zlínský kraj

Evropská jazyková cena Label putovala do Zlína

Zlín – Evropská komise ocenila inovativní vzdělávací projekty. Mezi jedenácti školami, které převzaly letos ceny za své inovativní počiny v oblasti vzdělávání, bylo i Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť.

0

Před 4 dny

SsangYong přináší vánoční dárek: zvýhodnění 40 000 Kč na model Torres!

Po úspěšném uvedení zbrusu nového modelu Torres s cenou již od 699 900 Kč, značka SsangYong nyní přichází s vánočním dárkem pro své zákazníky ve formě zvýhodnění 40 000 Kč na tento všestranný rodinný vůz.

0

Před týdnem

Zlínské adventní trhy zkrášlí vánoční rozhledna a obří adventní věnec

Statutární město Zlín chystá bohatý adventní i novoroční program. Na jeho úvod, v sobotu 2. prosince, začnou na náměstí Míru tradiční adventní trhy.

0

Před týdnem

Festival svobody připomene sametovou revoluci ve Zlíně, magistrát chystá pietní akt

Festival svobody připomíná 17. listopad 1989 v desítkách měst a obcí.

0

Před 3 týdny

Sháníte stabilizované květiny? Vsaďte na věčné růže!

Květiny jsou bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejvíce obdivovaných darů, které můžeme druhým lidem předat. Květiny nám vytvářejí okouzlující atmosféru a dodávají do našich domovů nezbytný nádech přírody a krásy. Sháníte stabilizované květiny, které vydrží až několik let? Vsaďte na věčné růže z e-shopu www.homedecorhome.cz!

0

Před 3 týdny

Zoo Zlín děkuje všem návštěvníkům za přízeň

Zlín – Zoo Zlín letos slaví 75 let od oficiálního otevření pro veřejnost. Letos u této příležitosti připravila pro návštěvníky řadu novinek a překvapení.

0

Před 4 týdny

Největší festival outdoorových filmů míří do Zlína

Od 3. do 8. listopadu 2023 hostí Zlín XXI. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů.

0

Před měsícem

Senátor Aschenbrenner: Společná kandidátka do eurovoleb je pro ODS špatný nápad, je to ideový oheň a voda

ODS, TOP 09 a KDU-ČSL jdou do voleb do Evropského parlamentu společně. A to přesto, že mají zjevně rozdílné pohledy na to, jak se má Evropská unie dál vyvíjet a jak přistupujeme k jednotlivým problémům, které ovlivňují náš život. Považuji to za zbytečný ústupek občanských demokratů dvěma menším stranám.

0

Před měsícem

Mutace BRCA genů mnohonásobně zvyšují riziko rakoviny prsu. Pomáhá preventivní operace

Rakovina prsu patří dlouhodobě k druhé nejčastější rakovině u žen. Ročně jí onemocní 7 000 z nich, téměř třetina nepřežije. Riziko vzniku tohoto zhoubného nádoru výrazně zvyšují BRCA geny. Pokud nefungují správně, hromadí se v buňkách chyby, které mohou vést právě ke vzniku rakoviny. U žen s vysokým rizikem se doporučuje preventivní mastektomie, tedy odstranění prsou.

0

Před měsícem

Oprava kanalizace uzavře ulici Zadní Luhy, řidiče čeká objížďka

Oprava kanalizace v ulici Zadní Luhy ve Zlíně-Loukách si v průběhu nadcházejícího měsíce listopadu vynutí její uzavírku.

0

Před měsícem

Titul Zasloužilý senior letos patří čtyřem inspirativním ženám

Zlín – Rada města Zlína schválila udělení ceny Zasloužilý senior za rok 2023.

0

Před měsícem

Město podpoří výsadbu ryb

Zlín – Radnice podpoří projekt Moravského rybářského svazu, pobočného spolku Zlín „Zarybnění řek Dřevnice a Januštice“. Na výsazení ryb ve vodním toku Dřevnice na území města Zlína vyčlenila z rozpočtu sto tisíc korun.

0

Před měsícem

Stabilizované věčné růže nevadnou a nemusíte o ně pečovat. Jak je to možné?

Zapomeňte na květiny, které vadnou po několika dnech. Stabilizované růže jsou tajemstvím nekonečné krásy květin, kterou můžete mít doma i v práci. Proč se starat o péči o květiny, když můžete mít růže, které vydrží až 5 let? Přečtěte si více o tomto fascinujícím trendu a proč jsou stabilizované růže ideálním dárkem pro vás i vaše blízké.

0

Před měsícem