Zoo Zlín děkuje všem návštěvníkům za přízeň

Zlín – Zoo Zlín letos slaví 75 let od oficiálního otevření pro veřejnost. Letos u této příležitosti připravila pro návštěvníky řadu novinek a překvapení.


Například otevřela nejdelší voliéru pro supy v České republice Gora Ark, proměnila expozici Kerala s voliérou asijských ptáků a brlohem pro medvědy nebo získala samce slona afrického jménem Jack. Za stálou a výjimečnou přízeň návštěvníků nyní Zoo Zlín přichází se speciálním poděkováním. Od pondělí 6. listopadu 2023 do neděle 12. listopadu 2023 umožní všem vstup za jednotnou cenu 50 Kč.

„Je fantastické, jak moc při nás lidé stojí, jak nás neustále podporují svou návštěvou i sponzorskými dary. I díky této neutuchající přízni je areál zahrady rok od roku krásnější. Všem příznivcům a přátelům zlínské zoo chceme poděkovat právě touto naší akcí. Od 6. do 12. listopadu vás zveme na návštěvu podzimního areálu za zvýhodněné vstupné padesát korun. Vstupné bude pro všechny návštěvníky jednotné, platí tak pro děti, dospělé i seniory,“ uvedla vedoucí marketingu Romana Mikešová a upřesnila, že zvýhodněné vstupné bude možné zakoupit pouze ve vstupních pokladnách zoo.

V uvedeném termínu čeká na návštěvníky zlínské zoo ještě jedno překvapení. „Restaurace Tyrol naproti zámku Lešná v sobotu 11. a v neděli 12. listopadu nabídne Svatomartinské husí hody, chybět nebudou ani svatomartinská vína. Připravené menu brzy zveřejníme na webu a sociálních sítí,“ doplnila Romana Mikešová.

Zoo Zlín je v listopadu otevřena od 8.30 do 16 hodin, pokladny a turnikety do 15.30 hodin. V týdnu od 6. do 12. 11. 2023 bude možné pro návštěvu využít hlavní i sezónní vstup. Občerstvení v tomto termínu nabídnou všechny velké restaurace v areálu, k dispozici bude také Chocolatérie, Palačinky, Pizzérie Kookaburra nebo pojízdná kavárna Kolo Express na nádvoří zámku.

Zdroj: TZ Zlin.eu, TZ Zoo Zlín

Fotogalerie
Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
po 06.11.2023 14:000 +
 
pivní lázně s ubytováním

Hlavní zprávy

 

Vizovické Trnkobraní 2024