Novinky a akční slevy od osmi top značek karavanů

Těšit se můžete na novinky od osmi renovovaných značek karavanů a obytných vozů, jako Mobilvetta, Laika, Eura Mobil, Fendt Caravan, Vantourer, Etrusco a McLouis. Každá značka nabízí unikátní vlastnosti, které vyhoví různým potřebám a preferencím. Nechybí ani atraktivní akční slevy.


Můžete se těšit na novinky z oblasti karavanů a obytných vozů od osmi renovovaných značek, jejichž jsme autorizovaným zástupcem.

Pro návštěvníky to bude skvělá příležitost vidět krásné designy vozů Mobilvetta a Laika tvořené toskánskou inspirací. Precizní zpracování nabízí německé značky Eura Mobil nebo Fendt Caravan. Sportovní řešení vozidel naleznete u Vantourer, zatímco Etrusco a McLouis jsou ideální volbou pro rodiny.

Každá z těchto značek má své unikátní vlastnosti a nabízí něco trochu jiného, což umožňuje každému najít vozidlo, kterému nejlépe vyhovuje. Díky této široké nabídce budou návštěvníci mít skvělou příležitost prozkoumat různé možnosti a vybrat si ten správný karavan pro své dobrodružství na cestách.

Nechte se unášet na vlně nezávislého cestování a svobodné dovolené v krásném prostředí.

8. červen 2024 9:00 – 9. červen 2024 17:00 Výstaviště Kroměříž


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

pivní lázně s ubytováním

Hlavní zprávy

 

Vizovické Trnkobraní 2024